TOGG fiyatı ne zaman açıklanacak?

TOGG Otomotiv tarafından üretilen yerli bir otomobil olan TOGG şu anda test ediliyor ve testlerden geçtikten sonra açıklanacak bir fiyat veya satış tarihi üzerinden halka satılacak. Şirket, aracın halka ne zaman satışa sunulacağını açıklamadı fakat Şubat 2023 te ön siparişe açılması ile birlikte fiyatının duyurulması bekleniyor.

Yerli Otomobil TOGG

Yerli otomobil TOGG, otomobil üretim merkezi olan Gebze’de üretilmektedir. TOGG aracı gelişmiş bir otomatik şanzımana, kompakt ve hafif bir gövdeye, üstün performansa ve mükemmel güvenliğe sahiptir. TOGG’un iki modeli mevcuttur: TOGG-L ve TOGG-H. TOGG-L 160 km/s azami hıza ve 0’dan 100 km/s hıza 6 saniyeden daha kısa sürede ulaşırken, TOGG-H 180 km/s azami hıza ve 0’dan 100 km/s hıza 5,9 saniyede ulaşmaktadır. TOGG aracı gelişmiş bir otomatik şanzımana, kompakt ve hafif bir gövdeye, üstün performansa ve mükemmel güvenliğe sahiptir. TOGG aracı en son teknoloji ve entegre üretim sistemleri ile üretilmektedir. Bu sayede yüksek kalite, düşük maliyet ve zamanında teslimat sağlanmaktadır.

TOGG aracı, aracın tek bir şarjla 400 km’ye kadar yol almasını sağlayan güçlü bir elektrik motoru ve gelişmiş batarya teknolojisi ile donatılmıştır. Otomatik şanzımana, kompakt ve hafif bir gövdeye, üstün performansa ve mükemmel güvenliğe sahiptir. TOGG’un iki modeli mevcuttur: TOGG-L ve TOGG-H.

Yorum yapın